Koszyk
Kategorie 0
Wyszukiwarka

Dostawa

Staramy zapewnić naszym klientom możliwie jak najniższą cenę za przesyłkę towarów zakupionych w naszym sklepie, stosując także korzystne i stałe rabaty na część produktów. Wszystkie paczki nadawane są kurierem FedEx lub InPost.Zamówienia hurtowe:
W przypadku zamówień kilku lub więcej produktów ceny przesyłki ustalamy indywidualnie. Prosimy o wysłanie zapytania na naszą skrzynkę meilową lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Czas realizacji zamówienia

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony produkt dotarł do państwa w jak najkrótszym czasie. W przypadku niektórych firm lub indywidualnych dopasowań oferowanych przez nas produktów czas dostawy może się różnić.

Standardowy czas dostawy: 1-3 dni robocze:
Większość oferowanych przez nas produktów znajduje się w naszych magazynach, więc wysyłka następuje jeszcze tego samego dnia co złożone zamówienie. Towar dojdzie więc do Państwa następnego dnia roboczego.

Brak towaru, indywidualne zamówienie:
Bywa jednak i tak, że dany produkt jest chwilowo niedostępny albo zakup, którego dokonał klient jest na indywidualne zamówienie. Wtedy czas dostawy może nieznacznie się wydłużyć do kilku dni roboczych.

Jeżeli mają państwo jakieś wątpliwości lub pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Dane firmy
  • Firma Handlowa "ERGO" Marzena Stelmach
  • ul. Antoniego "Orkisza" Radzika 8
  • 23-400 Biłgoraj
  • Nr konta: 84 1020 5385 0000 9802 0003 5055
  • NIP: 9181700319
  • REGON: 950364896
Szybki kontakt